دومين کنفرانس مجازی مدیریت تغییر و نوآوری
دومين کنفرانس مجازی مدیریت تغییر و نوآوری

20 مرداد ماه ۱۳۹۵معرفی کنفرانس مجازی مدیریت تغییر و نوآوری

انسانهای شاخص دنیا محدودند... آنها قبل از دیگران آگاهی کسب می کنند و پیش از هر کسی تصمیم می گیرند... و جهان را از نبوغ خود حیرت زده می کنند... آنها تشنه ی آموزش اند و همواره از گذشته ی دیگران ، تجربیاتی گرانسنگ به همراه دارند تا از آن بستری بسازند برای فرصت های کم نظیر آینده... و آینده در دستانشان چون گوی درخشانی جلوه گری می کند.آنان با آگاهی ،دانش و اطمینان خاطر پای به آینده می گذارند.... چرا که مدیریت هر آنچه می خواهند در اختیارشان است ؛ پر قدرت و استوار ...

جهان همواره در حال تغییر و تحول است و ادامه حیات ذرات هستی در گرو همین تغییرات است. تغییر در همه پدیده‌های جهان جریان دارد و این تنها به طیف خاصی محدود نیست. تغییر پیش از پیدایش بشر وجود داشته و همیشه نیز وجود خواهد داشت. چه در غیر این صورت، در هر موقعیت و لحظه از زمان، انتقال به زمان و شرایط بعدی ممکن نخواهد بود. بشر همیشه درصدد ایجاد تغییرات مثبت، مهار تغییرات منفی و مبارزه با آثار آن بوده است و سعی نموده است که تغییرات را مدیریت نماید تا از آثار زیان بار آن در امان بماند. سازمان‌ها و بنگاههای اقتصادی نیز در دنیای پرشتاب امروزی دائماً در حال تغییر و تحول هستند و سازمان هایی می‌توانند باقی بمانند که برای بقای خود مزیت رقابتی بوجود آورند.
باید اذعان نمود که پیچیدگی پدیده تغییر از آن جهت است که فرآیندی دینامیک بوده و از تعامل متقابل عوامل مختلف بوجود می‌آید و تمامی این عوامل و متغیرهای آن در رابطه علت و معلولی با یکدیگر، ساز و کاری بوجود می‌آورند که درک و تحلیل آن را مشکل می‌سازد. از این رو تشخیص جهت مناسب تغییر دشوار می‌شود. دو دلیل عمده وجود دارد که ضرورت تغییر در سازمانها را ایجاب می‌نماید:
1-نیاز به تغییرات درونی برای تطبیق با رخ دادهای ایجاد شده در خارج از سازمان.
2-علاقه به پیش‌بینی توسعه در آینده و یافتن راه های تطبیق با آن.
لذا ما در این کنفرانس می کوشیم آخرین نقطه نظرات مدیران برتر جهان را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

مزایای شرکت در این کنفرانس

  • سخنرانی بیش از 10 نفر مدیران ارشد شرکت های مطرح جهان در حوزه مدیریت با زیرنویس فارسی
  • دریافت پاور پوینت ارائه کلیه سخنرانی ها
  • ارائه گواهینامه از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
  • حداقل 60 برابر ارزانتر از هزینه حضور در کنفرانس
  • امکان دسترسی به کنفرانس بدون محدودیت مکانی بصورت آنلاین